Tiesioginiai skrydžiai į Barseloną

Barselona – tai viduramžių ir modernista stilių meno kūrinys, apsuptas neapsakomo grožio gamtos bei garsėjantis savo neišsenkančia energija. Nors čia esantys paplūdimiai turizmui ir poilsiui buvo pradėti naudoti labai neseniai – tik 1992 metais – šiais laikais Barselona yra vadinama geriausiu paplūdimių miestu pasaulyje. Didžiausias Viduržemio jūros metropolis taip pat gali pasigirti ir tuo, kad jis buvo pirmasis miestas, gavęs RIBA Karališkąjį aukso medalį už savo įspūdingą architektūrą, kuri nuo to laiko tik tobulėjo ir vis labiau stebino savo unikalumu. Barselona – be jokios abejonės vienas įdomiausių Europos miestų, kurį aplankyti yra tiesiog būtina.

Barselona taip pat yra ir vienas labiausiai pamėgtų kelionių taškų – verslininkai, studentai ir turistai čia keliauja visais metų laikais. Būtent dėl to dauguma skrydžių bendrovių vykdo reguliarius skrydžius į Katalonijos sostinę, o nemažai jų yra tiesioginiai. Lietuvos oro uostai taip pat siūlo šį patogų kelionės būdą.

Maršrutai Kaunas – Barselona ir Palanga – Barselona nėra vykdomi itin dažnai ir kol kas nėra galimybės iš Kauno ar Palangos pasiekti Barseloną tiesiogiai. Šių skrydžių metu teks keliauti su persėdimais, kurie kartais gali trukti net daugiau nei parą. Tačiau ilgesnis persėdimas kitoje šalyje suteikia galimybę bent trumpam pavaikščioti tos šalies gatvėmis ir susipažinti su vietine kultūra, taigi persėdimas gali būti netgi papildomas kelionės pliusas. Vis dėlto tie, kurie nori išvengti ilgų persėdimų, turėtų bilietais pasirūpinti gerokai iš anksto – kuo anksčiau rinksitės bilietus, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks rasti daugiau Jūsų poreikius atitinkančių pasiūlymų.

Tiesioginiai skrydžiai į Barseloną Lietuvoje yra organizuojami iš Vilniaus. Juos vykdo ir reguliarios, ir pigių skrydžių bendrovės, todėl surasti bilietą tikrai nebus sunku. Vis dėlto daugiau šansų turėsite, jeigu susigriebsite kuo anksčiau – tada ne tik pavyks rasti daugiau pasiūlymų tiesioginiams skrydžiams, bet Jums taip pat taps prieinami ir patys pigiausi bilietai į Barseloną.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos