Skrydžiai per Barseloną

Ar žinojote, kad garsiausia Barselonos gatvė – La Rambla – iš tiesų yra sudaryta iš penkių skirtingų gatvių? Arba kad tradicinis ispanų šokis flamenco Katalonijos sostinėje yra visiškai nepopuliarus? O ar žinojote, kad Antonio Gaudi nebuvo pirmas architektas, į kurį buvo kreiptasi kai buvo sumąstyta statyti Sagrada Familia bažnyčią? Apie Barseloną yra žinoma daugybė dalykų, tačiau ne visi jie atitinka plačiai paplitusius faktus. Geriausias būdas pažinti tikrąją spalvingojo miesto istoriją – tai kelionė į Barseloną.

Skrydžiai per Barseloną

Nepaisant to, kad pigūs lėktuvų bilietai į Barseloną yra siūlomi visus metus, tačiau kartais tiesiog nepavyksta tinkamai susiplanuoti savo kelionės ir ištrūkti į šį Viduržemio jūros metropolį. Tačiau jeigu keliaujate lėktuvu su persėdimais, egzistuoja tikimybė, kad keliaujant iš taško A į tašką B, Barselona taps Jūsų tarpine stotele.

Jeigu pertrauka tarp Jūsų skrydžių yra 8 valandos ar daugiau, rekomenduojame išnaudoti šį laiką nepaprastosios Barselonos pažinimui. Iš anksto žinodami, kad turėsite laisvo laiko Katalonijos sostinėje, susiplanuokite savo trumpą vizitą, kad iš jo pavyktų pasisemti kuo daugiau – pasistenkite aplankyti nuostabiąją Sagrada Familia, įspūdingą miesto senamiestį ar bent vieną iš čia esančių muziejų. Turėdami galimybę taip pat apsilankykite Barceloneta rajone ir paragaukite šviežių jūros gėrybių patiekalų ar išgerkite taurę vietinio vyno. Labai svarbu yra sekti savo laiką – pasidomėkite, kiek užtruks kelionė nuo oro uosto iki miesto ir atgal bei pasirūpinkite, kad Barselonos įžymios vietos nepriverstų Jūsų praleisti savo skrydžio.

Tiems, kurių skrydžius teskirs kelios valandos, Barselonos oro uostai taip pat pasiūlys malonios veiklos. Čia bus galima pavalgyti viename iš kelių oro uostuose esančių restoranų ar kavinių, apsipirkti vienoje iš daugelio įvairių parduotuvių bei paskutinę minutę išsirinkti suvenyrus, kurių pasiūla oro uostuose – ne ką mažesnė nei pačiame Barselonos centre. Barselonos oro uostai – nepainūs ir pritaikyti dideliems keleivių srautams, todėl laikas, praleistas čia, pasižymės komfortu bei leis Jums atsikvėpti prieš Jūsų kitą skrydį.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos