Pigūs skrydžiai iš Barselonos

Barselona – tai ne tik istorinių ir kultūrinių lobių praturtintas miestas. Kaip Lietuvoje viešpatauja krepšinis, taip Barselonoje antrąja religija yra tapęs futbolas. Visame pasaulyje žinomo FC Barcelona klubo stadionas Camp Nou yra pats didžiausias stadionas Europoje ir trečias pagal dydį visame pasaulyje. Jame telpa net 100 000 sirgalių, o nuo jų skanduočių ir ovacijų dreba visos aplinkinės gatvės. Dar viena su Barselona siejama sąvoka – tai naktinis gyvenimas. Eilės klubų, begalės koncertų ir iki paryčių trunkančių vakarėlių – dienos siestų metu atsigavę barseloniečiai naktinių linksmybių metu pasikrauna energijos kitai dienai ir savo entuziazmu užkrečia ir kitus. Pamačius visas šio įstabaus miesto puses, bus sunku jį palikti ir čia trauks grįžti vėl ir vėl.

Pigūs skrydžiai iš Barselonos

Kadangi Barselona yra mėgstamas visų keliautojų miestas, pigūs skrydžiai iš Barselonos nėra kažkas neįprasto. Nors reguliarių skrydžių bendrovės siūlo brangesnius ir ne visiems prieinamus bilietus, tačiau yra keli būdai, kaip galima įsigyti lėktuvo bilietus pigiau.

Visų pirma, reikėtų susirasti pigių skrydžių kompanijų tinklalapius bei paieškoti pigiausio varianto – kadangi šios kompanijos nuolatos konkuruoja viena su kita, pavyks pakankamai greitai surasti pačius pigiausius lėktuvo bilietus iš Barselonos. Visų antra, bilietus visada reikėtų pirkti internetu, kadangi šiuo būdu parduodamiems bilietams dažniausiai yra taikomos pačios didžiausios nuolaidos. Dar vienas būdas iš Barselonos keliauti vos už kelias dešimtis eurų ar net pigiau – tai paskutinės minutės pasiūlymai. Pasinaudojus tokio tipo pasiūlymu, pigūs lėktuvo bilietai iš Barselonos į Lietuvą ar bet kurią kitą pasaulio kraštą – garantuoti.

Vis dėlto daug patikimesnis būdas užtikrinti, kad Jūsų kišenėje atsiras patys pigiausi lėktuvo bilietai iš Barselonos – tai kelionės rezervacija iš anksto. Bilietų pradėjus ieškoti iki planuojamos skrydžio dienos likus bent penkiems mėnesiams, Jums pavyks rasti begales palankių pasiūlymų tiek skrydžių datoms, tiek ir bilietų kainoms. Todėl turėdami galimybę ir iš anksto žinodami, kada norite išvykti iš saulėtosios Barselonos, pradėkite savo vizitu rūpintis kuo anksčiau.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos