Pigūs skrydžiai į Barseloną

Pigūs lėktuvų bilietai į Barseloną Jums suteiks nepakartojamą galimybę savo akimis pamatyti įspūdingiausius šio miesto architektūrinius paminklus, muziejuose saugomus įžymius eksponatus bei grožėtis nepaprasta gamta. Čia gaminama paella dešimtis kartų aplenkia geriausių nevietinių kulinarų patiekalus, o taurė tikro vietinio kataloniško vyno sukels pačių maloniausių pojūčių. Pasivaikščiojimas vienu iš geriausių Barselonos paplūdimių, maudynės perregimoje Viduržemio jūroje, nuostabaus grožio sodai ir parkai taps tikra ramybės ir poilsio oaze, kurioje galėsite atsigauti po ilgų ir kupinų įspūdžių miesto tyrinėjimų.

Pigūs skrydžiai į Barseloną

Jeigu į Barseloną keliaujate iš Lietuvos, lėktuvų bilietai į Barseloną bus pigiausi, jei į Katalonijos sostinę skrisite iš Vilniaus. Skrydžiai iš Kauno ir Palangos taip pat yra siūlomi, tačiau skrendant iš Lietuvos sostinės kainos yra bent dešimtimi eurų mažesnės. Negana to, kryptimi Vilnius – Barselona yra siūloma nemažai tiesioginių skrydžių, kurie Jus į Katalonijos sostinę nugabens mažiau nei per keturias valandas.

Lėktuvų bilietai į Barseloną taip pat visada bus pigesni, kai juos pirksite likus nemažam laiko tarpui iki savo kelionės – rekomenduojama bilietus rezervuoti bent prieš penkis ar šešis mėnesius. Tiesa, kartais skirtingos avialinijų kompanijos pateikia pasiūlymus pigesniems bilietams likus vos kelioms savaitėms iki kelionės datos, o neretai galima rasti ir paskutinės minutės pasiūlymus, kai iki skrydžio yra likusios vos kelios dienos – šie pasiūlymai vilioja mažomis kainomis, tačiau nenorintiems rizikuoti, vis dėlto yra geriau pasirūpinti savo lėktuvo bilietais kuo anksčiau.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos