Skrydžiai į Barseloną

Iš Lietuvos skrydžiai į Barseloną yra vykdomi iš visų šalies miestų – Vilniaus, Kauno ir Palangos. Dažniausiai yra organizuojami skrydžiai Vilnius – Barselona, kiek rečiau – skrydžiai Palanga – Barselona. Šiomis kryptimis skrydžiai yra vykdomi reguliariai, neretai net kelis kartus per savaitę, o Vilnius – Barselona lėktuvų bilietai neretai siūlo tiesioginius skrydžius. Skrydžiai iš Kauno yra vykdomi rečiausiai, o tiesioginių skrydžių iš laikinosios sostinės ir Palangos kol kas nėra siūloma.

Pigūs lėktuvų bilietai į Barseloną taip pat yra prieinami ir keliaujantiems iš Lietuvos kaimyninių šalių sostinių – ypač Rygos ir Varšuvos.

Pigūs skrydžiai į Barseloną

Įvairios skrydžių bendrovės nuolaidas lėktuvų bilietams siūlo visus metus. Pataikius įsigyti bilietus per vieną iš vykdomų akcijų, lėktuvo bilietai į Barseloną gali kainuoti stebėtinai mažai – šiuo metu įsigijus bilietą iš pigių skrydžių bendrovių internetu, keliaudami iš Vilniaus Jūs sumokėsite tik 37 eurus. Kelionė iš Palangos ir Kauno visada yra kiek brangesnė, todėl perkant bilietus siūlome į tai atsižvelgti ir pasiskaičiuoti, iš kurio miesto keliauti Jums labiausiai apsimokėtų.

Paskutinės minutės skrydžiai į Barseloną

Impulsyvesni keliautojai apsidžiaugs sužinoję, jog įvairios skrydžių kompanijos neretai pateikia viliojančių paskutinės minutės pasiūlymų nukeliauti į Katalonijos sostinę. Paskutinė minutė į Barseloną – tai puikus būdas paįvairinti kasdienybę, patirti netikėtų nuotykių bei pažinti energingą šio miesto kultūrą ir turtingą istoriją. Neretai susiviliojus paskutinės minutės lėktuvo bilietais, pritrūksta laiko tinkamai susiplanuoti kelionę. Tuo atveju reikėtų bent jau pasirūpinti Barselonos miesto gidu ir žemėlapiu bei juos išnagrinėti kelionės į Barseloną metu lėktuve.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos