Savaitgalis Barselonoje

Jeigu esate pavargę nuo tos pačios rutinos ir Jums norisi bent jau savo laisvadienius praleisti šiek tiek įdomiau, savaitgalis Barselonoje – tai pats geriausias sprendimas! Nesvarbu, ar čia išsiruošite žiemą, ar vasarą – orai Katalonijos sostinėje visus metus lepina šiluma, vietinių gyventojų svetingumas veikia kaip geros nuotaikos užtaisas, o nuostabi miesto architektūra ir kultūra priverčia šį miestą pamilti jau pirmąją viešnagės dieną.

Savaitgalis Barselonoje

Barselonos lankytinos vietos – vienos žinomiausių pasaulyje. Kilometrą besidriekianti La Rambla gatvė, įspūdingo grožio Sagrada Familia bažnyčia, Picasso muziejus, senovinis barri Gotic rajonas – tai tik kelios vietos, kurias veržiasi pamatyti kiekvienas turistas. Katalonijos sostinėje yra virš 50 muziejų ir galerijų, virš 60 parkų ir sodų bei 6 paplūdimiai, o ką jau kalbėti apie teatrus, koncertų sales, sporto kompleksus, restoranus ir barus – visur pabuvoti neužtektų net mėnesio.

Tačiau gerai susiplanavus savo savaitgalį, nemažai pavyks pamatyti net ir per kelias dienas. Svarbiausia yra žinoti, ką norite aplankyti – galbūt Jus domina įvairių amžių architektūra? Tuomet pasistenkite aplankyti minėtus barri Gotic rajone bei Sagrada Familia, o taip pat nepraleiskite progos apžiūrėti ir Barselonos katedros, modernista architektūrinio judėjimo brangakmenių Casa Batllo, Casa Lleo-Morera ir Casa Mila bei neogotikinės Casa Amatller. Barselonos architektūra yra įvairi ir kontrastinga – klaidžiodami miesto rajonais visuomet turėsite, į ką pakelti akis. Muziejų ir galerijų lankytojai turėtų aplankyti Nacionalinį Katalonijos meno muziejų, Šiuolaikinio meno muziejų bei Picasso ir Miro muziejus – pavyks pamatyti ir viduramžių, ir siurrealistinį, ir šiandieninį meną. Gamtos mėgėjai vieną dieną turėtų skirti pasivaikščiojimui po įspūdingas Barselonos kalvas bei Collserola kalnus, o kitas dienas praleisti Barselonos parkuose ir paplūdimiuose – Parc de la Ciutadella, Parc Guell ir Castelldefels – tik keli iš jų.

Savaitgalis Barselonoje taip pat gali tapti nepakartojama galimybe pašėlti pietietišku stiliumi – Barselonos paplūdimiai garsėja savo linksmais, iki paryčių trunkančiais vakarėliais, o mieste esantys barai ir naktiniai klubai stebina savo gausa. Čia kiekvienas atras ką nors, kas atitiks jų nuotaiką ir galimybes – Barselonoje galima rasti ir nebrangių, madingų vietų ir tokių klubų ar barų, kurie primena kino filmus, o įėjimas gali atsieiti ir 50 eurų.

Jeigu savaitgalis Barselonoje – netikėtas ir Jūs nespėjote tinkamai susiplanuoti savo vizito, neišsigąskite – Barselonos mieste yra tikrai ne vienas turizmo informacijos centras, kurio darbuotojai mielai atsakys į visus Jums kilusius klausimus bei padės pasirūpinti, kad Jūsų savaitgalis Barselonoje taptų išties nepamirštamu.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos