Kelionė po Barseloną

Barselona – tai miestas, apdovanotas pačiais nuostabiausiais gamtovaizdžiais, auksiniais paplūdimiais ir šiltomis jūros bangomis. Šimtmečius skaičiuojančios gatvės yra nusėtos pačiais įvairiausiais žadą atimančiais architektūriniais stebuklais, įspūdingi muziejai ir galerijos yra sukaupę begales žymiausių pasaulio kūrinių, o nesibaigiančios siestos ir jas pakeičiantys vakarėliai sukuria lengvo, nerūpestingo gyvenimo aurą. Apsilankius Barselonoje norisi pamatyti, išgirsti, aplankyti bei pajausti kuo daugiau – šis miestas užburia nuo pat pirmos akimirkos ir jo kerai neišblėsta visa likusį gyvenimą.

Kelionė po Barseloną yra pats geriausias būdas pažinti šį nuostabų miestą. Tam, kad ji praeitų sklandžiai ir išties pavyktų pamatyti kuo daugiau, ją pradėkite planuoti dar prieš palikdami savo namus. Iš anksto įsigykite ir gerai išnagrinėkite Barselonos žemėlapį – pasidomėkite jos rajonais bei ką kiekviename iš jų galima nuveikti. Žinodami, ką norite aplankyti ir kur yra Jus labiausiai traukiančios Barselonos įžymios vietos, pagal tai susikurkite planą ir maršrutą kiekvienai dienai – šitaip pavyks sutaupyti laiko ir nereikės be reikalo klaidžioti Katalonijos sostinės gatvėmis. Žinoma, spontaniškumas – vienas gardžiausių gyvenimo prieskonių, todėl nebūtina susiplanuoti kiekvienos minutės ir griežtai laikytis susidaryto plano. Neretai patys maloniausi atradimai kelionių metu įvyksta nukrypus nuo pasirinkto kelio ar šiek tiek paklydus – taip galima pamatyti daugiau tikrojo miesto veido. Svarbiausia yra visada su savimi turėti žemėlapį ir mokėti juo naudotis. Taip pat praverstų mokėti ir pagrindines frazes ispanų ir katalonų kalbomis – pasiklydus galėsite drąsiai paprašyti vietinių pagalbos, o barseloniečiai bus pamaloninti, kad Jūs stengiatės kalbėti jų kalba.

Tiems, kurie nenori visos savo kelionės po Barseloną praleisti miesto centre, siūloma aplankyti Barselonos apylinkes. Išsinuomoję automobilį ar pasinaudoję vietiniu transportu, aplankykite žadą atimantį Montserrat kalną ir čia esantį atokų vienuolyną, pasimėgaukite Dali darbais jo vardu pavadintame teatre-muziejuje, nuvažiuokite į žymiausią Katalonijos vynų regioną Alt Penedes ar apsilankykite Empuries – vienoje svarbiausių romėniškų vietų Katalonijoje, kur įspūdingo dydžio teritorijoje yra išsibarstę graikų ir romėnų laikų griuvėsiai.

Nesvarbu, kaip nuspręsite praleisti savo kelionę po Barseloną – geras laikas ir neišdildomi įspūdžiai yra garantuoti.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos