Atostogos Barselonoje

Jeigu Jums pabodo leisti laiką toje pačioje aplinkoje ir norite atsikvėpti nuo įtemptų darbų, atostogos Barselonoje yra puikus būdas tai padaryti. Barselona – vienas gražiausių, margiausių ir įdomiausių Europos miestų, kuriame gerai laiką praleis ir tie, kurie mėgsta aktyvią veiklą, ir tie, kuriems labiau prie širdies ramus poilsis. Aktyvieji keliautojai veiklos trūkumu tikrai negalės skųstis – vien Barselonos įžymios vietos galėtų pilnai užpildyti dienotvarkę keliems mėnesiams, o ką jau kalbėti apie įvairius naktinius klubus, koncertus, vakarėlius ir kitas pramogas, kurių čia gausu ištisus metus. Ramesnes atostogas mėgstantiems keliautojams Barselona taip pat turi, ką pasiūlyti – kilometrus besidriekiantys geriausi Barselonos paplūdimiai vilios pasišildyti pietų Europos saulėje bei atsigaivinti žydrose Viduržemio jūros bangose, tingūs pasivaikščiojimai po žaliuojančius įstabaus grožio parkus ir kalnus atmintį dar ilgam pripildys kvapą gniaužiančiais vaizdais, o gausybė vietinių restoranų ir barų pradžiugins kiekvieno skonio paletę unikaliais kataloniškais patiekalais ir gėrimais.

Nors miestas ir yra didelis – net antras pagal dydį visoje Ispanijoje – tačiau jame tikrai nepasiklysite ir Jums reikiamas vietas pasieksite gana nesunkiai. Taksi kainos Barselonoje nėra labai didelės, tačiau tiems, kurie nori pajusti, koks yra tikrasis gyvenimas Barselonoje, turėtų stengtis kuo daugiau vaikščioti pėsčiomis ar naudotis viešuoju transportu. Barselonos visuomeninis transportas turi gerai išvystytą ir patogią sistemą – Barselonos metro sudaro šešios linijos, kurių sistema yra patogi ir aiški, o šeštadieniais metro važinėja ne tik dieną, bet ir naktį, taigi net jeigu ir naktinėsite iki paryčių, įsėdę į metro greitai grįšite atgal į savo apartamentus. Panašiu laiku ir už panašią kainą šiaurės ir rytų Barselonoje važinėja ir FGC priemiestiniai traukiniai, o vienas patogiausių būdų keliauti iš vieno miesto taško į kitą yra autobusai – jų stotelės aiškiai pažymėtos, o net 17 iš jų yra naktiniai. Vis dėlto pats geriausias būdas pažinti Barseloną yra pėsčiomis – kad ir kur benueitumėte, šiame kontrastingame mieste tikrai surasite ką nors, kas patrauks Jūsų akį ir bus verta Jūsų dėmesio.

Kad Jūsų atostogos Barselonoje teiktų vien malonias emocijas, kelionę pradėkite organizuoti ir planuoti kuo anksčiau. Lėktuvo bilietai į Barseloną bus daug pigesni, jeigu juos pirksite internetu ir jeigu tai darysite likus maždaug 5 – 6 mėnesiams iki kelionės dienos. Užsisakę bilietus pasirūpinkite apgyvendinimu – pigūs viešbučiai Barselonoje nėra kažkas negirdėto, o gerai paieškojus netgi galima surasti nebrangių apartamentų Barselonos centre. Kai pigūs lėktuvo bilietai į Barseloną jau bus Jūsų rankose ir nebereikės sukti galvos dėl gyvenamosios vietos, susiplanuokite, ką norėsite aplankyti – iš anksto susidėliojus savo dienotvarkę, Jūsų laikas Barselonoje praeis sklandžiai ir įsimintinai.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos