Pigios kelionės į Barseloną

Barselona yra vienas labiausiai lankomų pasaulio miestų. Jaunimą traukia studijos bei vasaros darbai Barselonoje, nemažai dirbančiųjų čia yra siunčiami kelių dienų komandiruotėms, o turistai ir keliautojai iš viso pasaulio stengiasi nepraleisti progos savo akimis įsitikinti, kad Barselonos lankytinos vietos yra tokios pat įspūdingos, kaip ir nuotraukose. Visi, kas čia yra praleidę bent dieną, vienareikšmiškai teigia, kad Katalonijos sostinė – tai nepakartojamo grožio ir neapsakomos atmosferos gaubiamas metropolis, kurį bent kartą gyvenime verta aplankyti kiekvienam. Pigūs lėktuvų bilietai į Barseloną šią galimybę suteikia net ir patiems taupiausiems, todėl nepasinaudoti skrydžių kompanijų siūlomomis nuolaidomis būtų tikra nuodėmė.

Jeigu savo kelionės tikslu pasirinkote būtent Barseloną, prieš savo skrydį reikia gerai pasiruošti savo vizitui – gerai apgalvota kelionė visuomet būna daug malonesnė.

  • Tinkamai pasirinkta gyvenamoji vieta. Kai lėktuvo bilietai į Barseloną jau bus užrezervuoti, bus metas išsirinkti, kur gyvensite. Barselonos centras ir aplinkiniai rajonai yra tos vietos, kur išsibarstę patys geriausi Barselonos viešbučiai – jie garsėja savo aukštu aptarnavimo lygiu ir prabanga, todėl vertinantiems šias savybes, apgyvendinimo ieškoti reikėtų būtent ten. Taupesniems keliautojams yra gausu alternatyvų – pigus gyvenimas Barselonoje yra nesunkiai pasiekiamas tikslas. Daugiausia ekonominės klasės viešbučių yra įsikūrę šalia oro uostų ar kiek toliau nuo miesto centro. Visame mieste taip pat yra gausu nakvynės namų ir hostelių, o pigiausi viešbučiai bei butai Barselonoje gali būti rasti Sants ir Poble Sec rajonuose. Dar vienas variantas, ieškantiems laikinų namų Katalonijos sostinėje yra kambario ar buto nuoma iš vietinių gyventojų – atlikus internetinę paiešką bei pasidomėjus tokio tipo paslaugas siūlančiais tinklalapiais, bus nesunku susirasti pastogę norimame rajone už prieinamą kainą.

  • Iš anksto suplanuotos atostogos. Kelionės planavimas gali tapti maloniu galvos skausmu, kuris vėliau būnant Barselonoje tikrai atsipirks. Dar prieš išvykdami pasidomėkite, kokios Barselonos lankytinos vietos yra įdomiausios ir labiausiai vertos dėmesio, kokiu transportu Jums būtų patogiausia naudotis, atsižvelgiant į Jūsų gyvenamąją vietą bei kuriuos restoranus ir barus labiausiai verta aplankyti.

  • Turizmo ypatumai. Nesvarbu, kur vyktumėte – visada yra svarbu pasidomėti pagrindinėmis tos vietovės tradicijomis ir draudimais. Kiekviena kultūra yra skirtinga, tad nenorint įžeisti vietinių ar netgi gauti baudų, reikėtų sužinoti, kas būtent Barselonoje yra priimtina, o kas gali sukelti konfliktą. Domintis Barselona taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokias miesto korteles čia galima įsigyti – kai kurios galioja tik transportui, kitos – tik muziejams ir galerijoms, dar kitos siūlo ekskursijas, o taip pat yra ir viską apimančių nuolaidų kortelių.

  • Lagamino turinys. Kraudamiesi lagaminą būtinai peržiūrėkite ateinančių dienų orų prognozę ir pagal tai rinkitės savo garderobą. Drabužius ir avalynę taip pat rinkitės pagal tai, ką ketinate veikti Barselonoje – norintiems patekti į prestižinius klubus reikės puošnesnių drabužių bei išeiginių batų, o tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį, nepavyks išsiversti be poros patogių batų.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos