Vilnius - Barselona

Barselona - tai miestas, nepaliekantis abejingų – kartą čia apsilankius, niekada nebesugrįžti bus neįmanoma. Barselonoje įsimylėsite meno kūrinius primenančius pastatus, saulėtus paplūdimius bei jų krantus skalaujančias Viduržemio jūros bangas, nepamirštamą vietinio vyno skonį bei šiltus vakarus, praleistus bohemiškuose Katalonijos sostinės baruose. Įspūdžiai, patirti Barselonoje, Jūsų atmintyje išliks visą gyvenimą, todėl tikrai verta investuoti į lėktuvo bilietus – ypač, kai juos galima gauti už neįtikėtinai žemą kainą.

Skrydžiai iš Vilniaus į Barseloną

Barselona – vienas labiausiai mėgstamų turistų taškų, tad skrydžiai į Barseloną iš Vilniaus yra vykdomi ganėtinai dažnai – netgi kas kelias dienas. Vilnius – Barselona lėktuvų bilietai nebrangiai kainuoja visus metus, tačiau bilietus įsigyjant likus maždaug šešiems mėnesiams iki kelionės, juos bus galima gauti už itin žemą kainą.

Barselona nuo Vilniaus yra nutolusi beveik 2 800 km ir bandant Katalonijos sostinę pasiekti keliais, trumpiausias kelionės laikas yra apie 26 valandas. Tačiau skrydis į Barseloną tikrai neužtruks – Vilnius – Barselona skrydžio trukmė nesiekia net keturių valandų. Tą laiką galėsite praleisti atsipalaiduodami, grožėdamiesi pro lėktuvo langą atsiveriančiais nuostabiais Europos vaizdais, arba apgalvodami savo artėjančią nuostabią viešnagę Barselonoje.

Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Barselona

Jeigu nemėgstate skrydžių su persėdimais, galite lengviau atsikvėpti - tiesioginiai skrydžiai į Barseloną iš Vilniaus yra organizuojami itin dažnai, tad pigūs lėktuvų bilietai į Barseloną tiesioginiam skrydžiui tikrai nėra nepasiekiama svajonė. Šiuo metu bilietų kainos į Barseloną iš Vilniaus nesiekia net 40 eurų į vieną pusę, o kelionė Vilnius – Barselona – Vilnius Jums tekainuos tik 82 eurus.

Pigius tiesioginius skrydžius Vilnius – Barselona vykdo kelios skrydžių bendrovės:

  • Vilnius – Barselona Ryanair kelionių pasiūlymai

  • Vilnius – Barselona Wizzair kelionių pasiūlymai

Tam, kad Jūsų kelionė būtų kuo malonesnė ir praeitų sklandžiai, ją susiplanuokite iš anksto. Pirmas žingsnis – tai lėktuvo bilietų rezervacija. Bilietų kainos į Barseloną iš Vilniaus gali būti pakankamai aukštos, tačiau jeigu bilietų imsite ieškoti iki kelionės likus daugmaž pusmečiui, pigūs lėktuvų bilietai į Barseloną tikrai bus lengvai pasiekiami.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos