Lietuva - Barselona

Barselona – vienas gražiausių pasaulio miestų. Apie Katalonijos sostinės įkūrimą sklando nemažai legendų – viena iš jų teigia, kad miestas buvo įkurtas paties mitologinio Heraklio, o kita byloja, jog Barselona savo vardą gavo iš Hamilcaro Barca, kuris savo šeimos garbei miestą pavadino Barcino. Nors istorikai dar iki šiol ginčijasi tiek dėl miesto įkūrimo datos, tiek ir dėl jo vardo kilmės, vienas faktas yra aiškus – nuo pat savo atsiradimo Barselona traukia savo spalvingumu, didingumu ir neapsakoma atmosfera.

Skrydžiai iš Lietuvos į Barseloną

Įvairios avialinijų bendrovės skrydžius iš Lietuvos į Barseloną organizuoja ištisus metus, dažnai net kelis kartus per savaitę, o skrydžius vykdo ir reguliarios, ir pigių skrydžių oro bendrovės, todėl susiplanuoti kelionę lėktuvu pagal savo įpročius bei norus pavyks kiekvienam.

Barseloną iš Lietuvos lėktuvu galite pasiekti iš visų šalies oro uostų. Dažniausiai skrydžiai yra vykdomi kryptimi Vilnius – Barselona, tačiau taip pat galima įsigyti ir lėktuvo bilietus kryptimis Kaunas – Barselona ir Palanga – Barselona. Skrydžiai iš Lietuvos sostinės dažniausiai kainuoja mažiausiai, o pats skrydis trunka trumpiausiai, kadangi į Barseloną iš Vilniaus galima nuskristi tiesiogiai. Į Katalonijos sostinę skrendant iš Palangos ar Kauno, reikės keliauti su persėdimais, todėl pirkdami lėktuvo bilietus į Barseloną gerai apsvarstykite, iš kur keliauti Jums būtų patogiausia.

Lietuva – Barselona lėktuvų bilietai

Bilietai į Barseloną dažniausiai nėra itin brangūs, ypač jeigu jie yra perkami iš pigių skrydžių avialinijų. Brangiausi jie būna vasarą ir žiemos švenčių laikotarpiu, kai į Barseloną suplūsta nemažai atostogautojų. Tačiau neretai lėktuvo bilietai į Barseloną kainuoja mažiau nei 50 eurų, o kartais jų galima rasti ir už neįtikėtinai žemą kainą. Tarpusavyje konkuruojančios skrydžių bendrovės yra linkusios vykdyti įvairias akcijas bei teikti paskutinės minutės pasiūlymus – tada bilietai ir būna pigiausi.

Bilietų kainos taip pat būna žemesnės ir ne vasaros sezono metu, kai gerokai sumažėja turistų ir keliautojų skaičius. Jeigu bilietus įsigysite spalio – gegužės mėnesiams, galėsite tikrai nemažai sutaupyti ir džiaugtis ne tokiomis sausakimšomis Barselonos gatvėmis. Tačiau nebrangiai keliauti vasarą taip pat yra įmanoma – tereikia bilietais pasirūpinti iš anksto.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos