Kaunas - Barselona

Jeigu norite ne tik pamatyti pasaulį, tačiau savo gyvenimą tuo pat metu praturtinti spalvingomis patirtimis bei neišdildomais įspūdžiais, Barselona – vienas geriausių pasirinkimų Jūsų kelionės tikslui. Aktyviai praleisti rytus ir pramankštinti kojas kvies auksiniai paplūdimiai ir kvapą gniaužiančios Collserola kalvos, o dienos pasivaikščiojimo metu galėsite žavėtis fantaziją lavinančiais Gaudi meno kūriniais bei geriau susipažinti su miesto istorija čia esančiuose muziejuose ar tiesiog pasigrožėti vienu iš čia žaliuojančių parkų. Pietų ir vakarienės metu turėsite galimybę pasimėgauti gardžia kataloniška virtuve, o vakarus čia galėsite praleisti gurkšnodami savo aukšta klase garsėjantį ispanišką vyną, dienos nuovargį palikdami šokių aikštelėje ar viename iš nesibaigiančių paplūdimio vakarėlių.

Skrydžiai iš Kauno į Barseloną

Maršrutas Kaunas – Barselona nėra toks populiarus, kaip maršrutas Vilnius – Barselona, tačiau skrydžiai iš Kauno į Barseloną taip pat yra vykdomi ganėtinai dažnai. Didžiausią tikimybę gauti lėktuvo bilietus turėsite užsisakydami kelionę vasaros ar ankstyvo rudens sezonams – tada Barselona pritraukia daugiausia turistų, taigi ir skrydžiai tuo metu yra vykdomi gerokai dažniau. Skrydžiai iš Kauno į Barseloną yra organizuojami ir kitais metų laikais, tačiau jeigu vis dėlto norėtumėte Katalonijos sostinę aplankyti ne vasarą, didesnę tikimybę gauti pigius bilietus į Barseloną turėsite pirkdami skrydį iš Vilniaus.

Šiuo metu tiesioginių skrydžių iš Kauno į Barseloną nėra, taigi maršrutas Vilnius – Barselona taip pat bus patrauklesnis ir tiems, kurie nemėgsta kelionių su persėdimais. Negana to, lėktuvo bilietai į Barseloną iš Kauno visada būna brangesni – šiuo metu skrydis į vieną pusę kainuoja 72 eurus, o bilietą iš Vilniaus galima įsigyti už 37 eurus. Taigi prieš pirkdami lėktuvo bilietus pagalvokite, iš kurio miesto Jums keliauti būtų patogiau ir pigiau.


Pigius skrydžius kryptimi Kaunas – Barselona Lietuvoje vykdo šios skrydžių kompanijos:

  • Vilnius – Barselona Ryanair kelionių pasiūlymai

  • Vilnius – Barselona Wizzair kelionių pasiūlymai

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos