Bilietų kainos į Barseloną

Bilietų kainos į Barseloną visus metus išlieka daugiau mažiau tokios pačios. Brangiausi bilietai būna vasaros sezono metu, kadangi tada čia ima traukti daugiausia turistų, atostogautojų bei ieškančiųjų sezoninio darbo. Tačiau bilietus įsigyjant likus bent pusei metų iki savo kelionės dienos, tikrai bus galima rasti nebrangių pasiūlymų ir šilčiausiam metų laikui.

Lėktuvų bilietai į Barseloną taip pat būna brangesni ir žiemos švenčių laikotarpiu. Gruodžio mėnesį Barselonoje gyvenantys užsieniečiai neretai pasirenka šventes sutikti grįžus į savo gimtuosius namus, o kitose pasaulio šalyse gyvenantys žmonės susigundo galimybe žiemos šventes atšvęsti šiltame pietų Europos klimate bei patraukia būtent į Katalonijos sostinę. Dėl padidėjusio keliautojų skaičiaus šiais laikotarpiais ir yra pakeliamos bilietų kainos.

Pigiausi skrydžiai į Barseloną yra siūlomi ne vasaros sezono metu ir įsigyjant bilietus bent keliais mėnesiais anksčiau. Bilietų kainos į Barseloną iš Vilniaus dažniausiai būna pačios žemiausios ir šios krypties skrydžiai yra vykdomi dažniausiai. Rečiau galima rasti pasiūlymų skristi maršrutais Palanga – Barselona ir Kaunas – Barselona. Lėktuvų bilietai iš šių miestų taip pat yra ir brangesni. Šiuo metu iš Palangos į Barseloną bilietus galite įsigyti nuo 94 eurų, o iš Kauno – nuo 96 eurų. Tuo tarpu keliaudami iš Vilniaus, Barseloną pasieksite vos už 37 eurus. Tokios pačios tendencijos galioja ir atgaliniams skrydžiams Barselona – Vilnius, Barselona – Kaunas ir Barselona – Palanga.

Jeigu norite gauti geriausius pasiūlymus savo kelionei, nuolatos sekite akcijas ir paskutinės minutės pasiūlymus pigių skrydžių kompanijų tinklalapiuose. Kartais šios kompanijos siūlo pigesnius lėktuvo bilietus likus vos kelioms savaitėms ar net dienoms iki skrydžio, tačiau nemėgstantiems spontaniškumo bei nenorintiems rizikuoti yra rekomenduotina lėktuvo bilietų savo kelionei pradėti ieškoti kuo anksčiau.

 

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos