Barselona - Lietuva

Barselona - neapsakomų įspūdžių kupinas miestas, siūlantis nepamirštamą patirtį kiekvienam jį aplankiusiajam. Miesto gatves puošiantys siurrealistiniai Gaudi pastatai, ne ką mažiau įspūdingų meno kūrinių pripildytos galerijos, miesto istoriją įamžinę muziejai, aukščiausios klasės tapų restoranai bei naktiniai vakarėliai viename iš septynių nuostabaus grožio paplūdimių – Barselona tikrai turi ką pasiūlyti.

Skrydžiai iš Barselonos į Lietuvą

Pigūs skrydžiai iš Barselonos į Lietuvą yra vykdomi net kelis kartus per savaitę. Šis miestas yra ne tik mylimas visų pasaulio turistų ir įspūdžių ieškotojų, tačiau jis taip pat yra ir populiari vieta studijuoti bei dirbti. Vasaros sezono metu į Katalonijos sostinę suplūsta begalės turistų bei norinčiųjų užsidirbti, o rudenį Barselonos gatves užpildo studentai, siekiantys čia gauti išsilavinimą ar atlikti darbo praktiką. Barselonoje taip pat netrūksta ir užsieniečių, kurie čia įsidarbina ir ilgesniam laikotarpiui bei galų gale susikuria čia savo namus. Atostogų ir švenčių metu šie žmonės trumpam palieka Barseloną ir traukia atgal į gimtines, praleisti laiko su savo šeimomis ir draugais. Lietuviai nėra išimtis, todėl nenuostabu, kad skrydžiai iš Lietuvos į Barseloną ir atgal yra organizuojami šitaip dažnai.

Barselona – Lietuva lėktuvų bilietai

Skrydžiai iš Barselonos į Lietuvą yra organizuojami į visus šalies oro uostus – Vilniaus, Kauno ir Palangos. Maršrutas Vilnius – Barselona – Vilnius šiuo metu yra populiariausias, todėl skrydžiai šia kryptimi yra vykdomi dažniausiai. Barselona – Vilnius taip pat yra ir pigiausias maršrutas iš visų trijų, todėl norintiems keliauti kuo pigiau, reikėtų tai įsidėmėti. Antroje vietoje pagal populiarumą – maršrutas Barselona – Palanga. Skrydžiai šia kryptimi yra vykdomi bent kartą per savaitę, neretai ir dažniau. Rečiausiai yra vykdomi skrydžiai Barselona – Kaunas, todėl gauti pigių bilietų šia kryptimi gali būti sudėtinga.

Bilietus Barselona – Lietuva įsigyjant likus kelioms dienoms iki skrydžio teks gerokai patuštinti kišenę, tad jeigu turite galimybę savo kelionę susiplanuoti iš anksto, tai pradėkite nuo lėktuvų bilietų rezervavimo. Pigūs skrydžiai iš Barselonos į Lietuvą bus garantuoti, jeigu juos užsisakysite likus bent penkiems mėnesiams iki savo kelionės, tačiau geriau paieškojus, nebrangius bilietus pavyks įsigyti net ir likus porai mėnesių iki skrydžio dienos.

 

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos