Lėktuvų bilietai į Barseloną

Nesvarbu, ar į svetimą kraštą keliaujate dirbti, mokytis ar atostogauti – kelionės lėktuvu dažniausiai yra pats greičiausias ir patogiausias būdas atsidurti bet kuriame pasaulio kampelyje. Nusprendę, kur ir kokiu tikslu norite nuvykti, visų pirma turite pasirūpinti lėktuvo bilietais. Priklausomai nuo to, kur ir kada keliausite bei kokias avialinijas pasirinksite, lėktuvų bilietai gali arba gerokai ištuštinti Jūsų kišenę, arba atsieiti tik kelis eurus. Bilietų kainos taip pat priklauso ir nuo Jūsų vizito trukmės, įvairių mokesčių bei tarifų ir nuo to, kada įsigysite bilietus. Trumpos interneto paieškos metu nesunkiai surasite skrydžių bendrovių, kurios siūlo pigesnius skrydžius – įvairios akcijos yra vykdomos visus metus, o neretai galima rasti ir viliojančių paskutinės minutės pasiūlymų.

Lėktuvų bilietai į Barseloną iš Lietuvos yra siūlomi ištisus metus, o skrydžiai yra vykdomi net kelis kartus per savaitę. Populiariausias maršrutas yra Vilnius – Barselona, kadangi skrydžiai šia kryptimi yra vykdomi dažniausiai bei už pačias prieinamiausias kainas – suskubus rezervuoti lėktuvo bilietus į Barseloną jau dabar, iš Lietuvos sostinės kelionė Jums kainuos tik 35 eurus. Tačiau Katalonijos sostinę taip pat galite pasiekti ir iš kitų Lietuvos oro uostų - skrydžiai Kaunas – Barselona ir Palanga – Barselona taip pat yra prieinami kiekvienam, norinčiam aplankyti nepamirštamą Viduržemio jūros pakrantės miestą. Pigius skrydžius į Barseloną taip pat siūlo ir kaimyninių šalių miestai – šiuo metu bilietus iš Varšuvos galite įsigyti vos už 32 eurus, o iš Rygos – už 46 eurus.

Bilietų kainos į Barseloną visus metus svyruoja nuo itin žemų, iki ganėtinai aukštų. Norėdami, kad Jūsų rankose atsidurtų pigūs lėktuvų bilietai į Barseloną, savo skrydį rezervuokite dar gerokai prieš pačią kelionę – kuo anksčiau pradėsite ieškoti bilietų, tuo geresnius pasiūlymus gausite. Vasaros sezono metu kelionė į Barseloną atsieis šiek tiek brangiau, tačiau neverta nusiminti – tie, kas nuspręs šiame mieste praleisti savo rudens ar žiemos atostogas, tikrai nenusivils. Orai šių sezonų metu Katalonijos sostinėje vis dar yra šilti ir malonūs, o ir turistų skaičius ne vasaros sezono metu čia gerokai sumažėja. Todėl nesvarbu, kada nuspręsite aplankyti saulėtąją Barseloną – gera nuotaika, nuostabus laikas ir malonūs orai čia garantuojami visus metus.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos