Laikas Barselonoje

Barselona – užburiantis miestas Viduržemio jūros pakrantėje. Saulėti paplūdimiai, dūzgiantis miesto centras, vieni geriausių pasaulio barų ir restoranų bei begalės turistų pamėgtų lankytinų vietų – gyvenimas Barselonoje verda nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. Čia apsilankius susidaro įspūdis, kad Katalonijos sostinė niekada nemiega, o pulsuojantis miesto gyvybingumas suteikia energijos nemiegoti ir pačiam. Jeigu negalite gyventi be nuotykių ir naujų įspūdžių, lėktuvų bilietai į Barseloną gali tapti vienu geriausių sprendimų Jūsų gyvenime.

Vykstant į Barseloną, pravartu žinoti, kurioje laiko zonoje lankysitės. Žiemą laikas Barselonoje yra skaičiuojamas pagal CET (Central European Time), o šiltuoju sezonu jis yra pakeičiamas vasaros laiku, skaičiuojamu pagal CEST (Central European Summer Time). Lyginant su Lietuva, laikas Barselonoje visus metus yra skaičiuojamas viena valanda atgal.

Kad Jūsų viešnagė Barselonoje būtų kuo malonesnė ir sukeltų kuo mažiau rūpesčių, vos tik nusileidę Barselonos oro uoste nusistatykite savo laikrodžius atitinkamai pagal Barselonos laiką. Nors vienos valandos laiko skirtumą ir nėra sunku atsiminti, tačiau atsukdami savo laikrodžius valanda atgal apsidrausite nuo nedidelių nesusipratimų, galinčių kilti dėl išsiblaškiusio keliautojo sindromo – visada žinodami tikslų laiką Barselonoje, gerokai sumažinsite tikimybę kur nors pavėluoti ir išvengsite nereikalingų rūpesčių.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos