Ką pamatyti Barselonoje

Katalonijos sostinė savo lankytojams yra itin svetinga bei siūlo daugybę veiklos ir pramogų. Tam, kad palikę Barseloną galėtumėte užtikrintai pasakyti, kad iš tiesų pajautėte miesto dvasią bei pamatėte jos tikrąjį veidą, savo kelionę susiplanuokite iš anksto. Norėdami iš savo vizito pasisemti kuo daugiau įspūdžių, pasidomėkite, kokios yra pačios įdomiausios Barselonos įžymios vietos bei kurios rečiau minimos Barselonos lankytinos vietos Jus traukia labiausiai – į Katalonijos sostinę nuvykę su planu jausitės daug tvirčiau, geriau bei sutaupysite nemažai brangaus savo laiko.

Barselona – didžiulis miestas, tačiau gerai susiplanavus savo maršrutus, visas labiausiai dėmesio vertas vietas galima apžiūrėti vaikštant pėsčiomis. Tai – geriausias būdas pažinti žavingąjį Gotic rajoną, įspūdingąjį Joan Miro parką ar Montjuic apylinkes. Kol pasieksite Montjuic kalno viršūnę, teks nemažai pramankštinti kojas, tačiau iš ten atsiverianti panorama iškart numalšins bet kokį raumenų skausmą. Čia išlikęs Olimpinis kaimelis taip pat yra vertas dėmesio, ypač dėl savo įspūdingo stadiono ir Jardi Botanic. Gamtos mylėtojus taip pat užburs Laribel sodai, o poezijos mėgėjai turėtų apžiūrėti italų poeto Dante Alighieri skulptūrą to paties pavadinimo aikštėje.

Muzikos gurmanus Barselona pakvies į auksu tviskančią Gran Teatre del Liceu bei L‘Auditori koncertų sales – nors jos ir sukuria prabangos aurą, tačiau pasidomėkite koncertine programa – bilietų kainos tikrai ne visada yra draskančios kišenę, o čia apsilankę klasikos bei džiazo mėgėjai tikrai liks nenuvilti. Palau de la Musica Catalana džiugina ne tik koncertų gausa, bet ir savo modernistine architektūra, kuri yra neatsiejama nuo Barselonos miesto veido.

Esant Barselonoje taip pat yra tiesiog būtina apsilankyti ir žymiausioje miesto gatvėje – La Rambla. Daugybė parduotuvių ir restoranų bei Boqueria turgus nėra pačios pigiausios vietos mieste, tačiau gatvėje nuolatos šmėžuojantys gatvės artistai tikrai pakels nuotaiką visai dienai.

Norintieji aplankyti mažiau turistų mėgstamas vietas turėtų skirti šiek tiek laiko Sant Andreu rajono pažinimui bei Hortai, o taip pat ir paklaidžioti mažesnėmis Eixample rajono gatvelėmis – šios vietos nustebins savo žavesiu ir nuostabiais reginiais.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos