Darbas Barselonoje

Barselona – tai miestas, nepaliekantis abejingų. Visi čia apsilankiusieji susižavi vienu ar kitu miesto aspektu, o neretai – ir jais visais. Saulėti, auksinio smėlio paplūdimiai, nuostabaus grožio kalnai, intriguojanti architektūra, kerinčios lankytinos vietos, kataloniška virtuvė, pietietiškas gyvenimo būdas bei linksmybės pavergia širdį ir palikti šį miestą tampa nepaprastai sunku. Todėl nenuostabu, kad kelionė į Barseloną ne vieną priverčia susimąstyti apie gyvenimą šioje magiškoje vietoje. Miestas yra toks žavingas, kad gyvenimas ir darbas Barselonoje traukia net ir tuos, kurie čia nėra nė karto lankęsi.

Ekonominė krizė sudrebino Katalonijos sostinės darbo rinką, todėl rasti darbą čia pastaraisiais metais tapo šiek tiek sudėtinga. Sudėtinga, tačiau darbas Barselonoje – tikrai nėra neįmanoma. Ispanų kalbos mokėjimas yra nepranokstamas privalumas, kuris gerokai palengvins darbo paiešką, tačiau anglakalbiams įsidarbinti taip pat nebus per daug sudėtinga.

Banko ir logistikos sektoriai šiame mieste yra itin dideli, todėl čia rasti sau tinkamą poziciją yra išties nemažai šansų. Pastaraisiais metais Barselonoje taip pat ėmė sparčiai augti ir IT sektorius – Poblenou rajoną netgi yra stengiamasi paversti ispaniškuoju Silikono slėniu. Tiems, kurie ieško lengvesnių arba sezoninių darbų, geriausia yra kreiptis į restoranus, kavines, barus ar viešbučius – čia darbą bus lengva gauti net ir tiems, kurie nemoka ispanų kalbos ir tai yra populiariausi vasaros darbai Barselonoje. Barselonoje užsieniečiai taip pat neretai įsidarbina auklėmis, namų prižiūrėtojais ar anglų kalbos korepetitoriais. Taip pat ne itin sudėtinga yra rasti darbą telepardavimų srityje, bendraujant su klientais telefonu anglų ar ispanų kalba.

Darbo Barselonoje galima ieškoti keliais būdais – populiariausias ir lengviausias yra naudoti internetinę paiešką, sekant darbo skelbimus įvairiuose tinklalapiuose ir skelbimuose. Dar vienas būdas, kuris gali padėti jau gyvenant Barselonoje – tai skelbimai spaudoje. Nemokantiems ispanų kalbos rekomenduojama skaityti angliškus „The Metropolitan“ ir „Barcelona Connect“ žurnalus, skirtus būtent Barselonos užsieniečiams. Tačiau vienas patikimiausių būdų gauti darbą – tai užsiregistruoti įdarbinimo agentūroje, kurios atstovai įvertins Jūsų įgūdžius bei suras ne vieną darbo pasiūlymą pagal Jūsų interesus.

Skrydžiai į Barseloną

Skrydžiai iš Barselonos